Doprava zadarmo DMX302 DMX triac stmievače led jas radič AC90-240V 50Hz/60Hz vysoké napätie 3 kanály 1A/kanál
Doprava zadarmo DMX302 DMX triac stmievače led jas radič AC90-240V 50Hz/60Hz vysoké napätie 3 kanály 1A/kanál
Sku: w1067
(0 Recenzie)
Novinka

€27.94 €29.71

Popis:

Špecifikácie:

NANE:DMX Triac Stmievač

MODEL:DMX302

Sumarizácia

DMX triac stmievač prijíma pre priemyselné použitie pokročilých ovládací čip, shell prijať vodiacej koľajnice typu, vhodný na priemyselné prostredia; Zvýšenie, 3 kanály relé napájanie výstup, prijme vysokého napätia MOS tranzistor ako riadiaceho obvodu na dosiahnutie odtokovej hrany stmievanie. Používa sa na ovládanie rôznych svietidiel, ktorá sa spája s triac napájanie, a tiež môžu byť spojené s vysokým napätím LED zaťaženie svetlo; to má mnoho výhod, ako je výhodné, ak sa chcete pripojiť, jednoduché použitie a iné. Podľa priania zákazníka je skutočný dopyt môže realizovať stmievanie funkciu.

Technické Parametre

Pracovná teplota: -20-60 stupňov

Napájacie napätie: AC90-240V (50/60HZ)

Radič rozmer: L87xW72xH53.7mm

Veľkosť balenia: L100xW80xH65mm

Čistá hmotnosť: 145 g

Brutto hmotnosť: 180 g

Výstup:3 kanály

Výstupný signál:1 chanel fázy kontroly outpu

Statické spotreba energie:

Výstupný výkon:110V,

Diming metóda: odtokovej hrany stmievanie

Balík obsahuje:

1pcs DMX302 DMX triac stmievače led jas radič AC90-240V 50Hz/60Hz

Doprava:

Väčšina položky môžete kúpiť sa zvyčajne posielame do 1-2 pracovných dní od HongKong air mail, Čína príspevok, alebo v Singapure poštou, ktorá bude trvať 7-21 pracovných dní normálne, aby sa dospelo.Počas rôznych období,vyberieme najrýchlejšie post office na lodi parcely tak, že sme nemali podporovať post office výber z vážení zákazníci.

Čas príchodu závisí od rôznych oblastiach sveta :

Ak sa rozhodnete EMS Express, expedičný poplatok kótované na EMS Express je k dispozícii iba pre regióny uvedené nižšie:

USA, veľká británia, Kanada, Austrália, Nový Zéland, Papua-Nová Guinea, Rakúsko, Belgicko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Írsko, Taliansko, Luxembursko, maďarsko, Malta, Nórsko, Portugalsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Japonsko, Kórea, Mongolsko, Hong Kong, Macao, Kambodža, Indonézia, Malajzia, Filipíny, Singapur, Thajsko, Vietnam, Bangladéš, India, Laos, Nepál, Pakistan, Srí Lanka, Turecko, Argentína, Brazília, Kolumbia, Kuba, Guyana, Mexiko, Panama, Peru, Ruska, Bieloruska, Ukrajiny, Čr, Maďarsko, Poľsko, Izrael, Jordánsko.

Ak váš región nie je uvedené, kontaktujte nás prosím vopred a budeme kontrolovať, ak EMS služby by mohli byť k dispozícii vo vašej krajine.

Prosím nezabudnite uviesť vaše telefónne číslo počas pozrite sa.

Záruka Tento výrobok sa vzťahuje záruka výrobcu, ale nezahŕňa položky, ktoré boli týrané, vypálené a poškodené v akejkoľvek forme. Ak položka je chyba, keď ho dostanete, alebo nie ste spokojný s tým, prosím, kontaktujte nás čo najskôr a vrátiť ho do 21 dní na výmenu alebo peniaze späť. Ak ste vrátiť tovar zakúpený od nás, to musí byť späť v Pôv. Stave. To zahŕňa balenie, letáky, príručky, atď. Prosím, aby do 5 Pracovných Dní na nás na spracovanie vašej vrátené položky. Prosím, kontaktujte nás a skontrolovať spiatočnú adresu, než vám to vrátiť. V nepravdepodobnom prípade, že ste nedostali položka v 31 dní, prosím, kontaktujte nás čo najskôr a my vám pošleme všetky chýbajúce položky znova, alebo zariadiť, vám vrátime plnú sumu.

Štítky: ovládanie rgb, ovládanie led, rgb prepínač, rf, rf, rgb, rf wireless, ovládanie led pásy, ovládanie rf, RGB, led mini rgb.

  • Číslo Modelu: dmx 302
  • Zdroj Napájania: AC
  • Názov Značky: SZRZGT
  • Položka Druh: RGB Controler
  • Certifikácia: ROHS
  • Strážných Metóda: odtokovej hrany stmievanie

Súvisiace produkty