Ratanový Inovatívne Umenie Dekorácie, Prútené Zrkadlo Pre Domova Obliekanie Stene Visí Zrkadlo Nástenné Zrkadlo Rhombic Dekoratívne
Ratanový Inovatívne Umenie Dekorácie, Prútené Zrkadlo Pre Domova Obliekanie Stene Visí Zrkadlo Nástenné Zrkadlo Rhombic Dekoratívne
Sku: w120
(2 Recenzie)
Novinka

€7.70 €11.49

Popis:

Ratanový Inovatívne Umenie Dekorácie, Prútené Zrkadlo pre Domova Obliekanie Stene Visí Zrkadlo Nástenné Zrkadlo Rhombic Dekoratívne

Odrážky: 1、Dekoratívne Zrkadlo: Vhodné pre všetky dosky, je veľmi vhodné pre váš interiér dekor, takže váš život pohodlnejší. Či už je to vaše oblečenie alebo holení, to je najlepší servis pre vás. Kombinácia prírodných prvkov robí život návrat do prírody a pokoja.

2、bez Zápachu a Trvanlivé: strieborné zrkadlo dáva jasné a prirodzené imaging, a to nie je ľahké oxidovať, a nie je jednoduché hrdza, vystupoval do ratan dizajn, a to je bez zápachu, silné, nie je ľahké poškodenie.

3、Úspora Priestoru: Zavesiť zrkadlo na stenu, a to je priestor na úsporu. High-definition strieborné zrkadlo robí poskytuje jasné snímky.

4、Sklo Zrkadla: sklo Float, zrkadlový obraz, hladká a nie je deformovaný. Buďte opatrní s prípadom, že ak chcete skontrolovať, skla skontrolujte, či nie je neporušená počas procesu inštalácie.

5、Správnu Veľkosť: celkový priemer je asi 15.75 v a priemer zrkadla je asi 15 cm/5.91 v. Ideálna veľkosť pre používanie a zdobenie.

Špecifikácie:

Názov: Montáž Na Stenu Prútia Zrkadlo

Materiál: prútené + sklo

Veľkosť: o priemere 40 cm/15.75 v, zrkadlo - 15 cm/5.91 v

Balenie Zoznam:

1*Nástenné Zrkadlo Prútia

Štítky: ratanový tapety, zrkadlo vintag, ika nástenné zrkadlo, foto zrkadlá, miracullum samolepky na stenu, ratanový strom decor, inovácie v afrike, zrkadlo prútia, Prútený košík, dekor zrkadlo na stenu.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Drevené
  • Číslo Modelu: Nástenné Zrkadlo Rhombic Dekoračné Prútie Zrkadlo pre Home Decor

Súvisiace produkty