100V 50A DC Digitálny Voltmeter Ammeter LED Amp Volt na Meter + Aktuálne Shunt
100V 50A DC Digitálny Voltmeter Ammeter LED Amp Volt na Meter + Aktuálne Shunt
Sku: w269
(0 Recenzie)
Novinka

€5.55 €6.52

Popis:

100% Zbrusu Nový A Vysoko Kvalitné

Pracovné napätie:4-30V DC

Pracovný prúd: Pokyny:

Na ammeter napájanie terminálu a zem pomocou spoločných meranie terminálu na dizajn, ktorý je, napájanie strane zem a testovaní je rovnaký, takže test ammeter v sérii s elektrickými terminálu iba po (ie, prístroj v rámci testu anóda a katóda výkon medzi device under test)

Odporúča použitie osobitnej hlavičky izolované napájanie terminálu

Pred použitím vypínacia najprv musíte pristupovať na okruhu a potom čerpať digitálne ammeter hlavu, aby sa zabránilo tlaku poškodenie meradla.

Pred použitím vypínacia najprv musíte pristupovať na okruhu a potom čerpať digitálne ammeter hlavu, aby sa zabránilo tlaku poškodenie meradla.

Viesť Definícia (5 riadkov)

Tenký čierny linka: negatívny power meter

Tenký Červený Riadok: Hlavička powered anóda (tenká červená a tenké čierne čiary medzi napätie 4-30V, viac musia byť spálené)

Hrubá červená čiara: opatrenie pozitívne napätie príkon (tento riadok a hrubé čierne linky je napätie medzi napätie meter displej)

Hrubé žlté linky: meranie prúdu vedie.

Výrazné línie: meranie prúdu vedie (hrubé čierne linky a tenký čierny linka je nepochybné je pripojený)

Balenie obsahuje:

1 x 100V 50A DC Digitálny Voltmeter Ammeter

1 x Aktuálnej Shunt

DOPRAVA :

Tovar vám bude dodaný do 2 -3 dni po plnej úhrade.

Tovar vám bude dodaný air mail Zvyčajne shippment na celom svete sa používa na trvať 20 až 39 pracovných dní, vylúčiť Sat & Sun.

PLATBY :

Akceptujeme alipay len.

Žiadne špeciálne požiadavky nemôžu byť akceptované po 24 hodinách platby, pretože väčšina z objednávky budú spracované okamžite a istý deň odoslania.

ZÁRUKA ;

Ak položka je chyba, keď ho dostanete, alebo nie ste spokojný s tým, vráťte ho do 14 dní na výmenu alebo peniaze späť. Ale tieto predmety musia byť späť v pôv. stave. Prosím, kontaktujte nás a skontrolovať spiatočnú adresu, než vám to vrátiť.

Ak je položka je chybné v 3 mesiace, môžete ho vrátiť na nás. Zašleme vám nové náhradné po obdržaní chybné položky.

KONTAKTUJTE NÁS :

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a napíšte naše služby špecialistov 24 Hodín Denne, 7 Dní v Týždni, a odpovieme vám čo najskôr. Ak žiadna odpoveď do 24 Hodín, prosím, skontrolujte spam z poštovej schránky alebo láskavo znovu odoslať ju k nám.

Vysoko oceňujeme vašu POZITÍVNU spätnú väzbu. Prosím, nenechávajte negatívne alebo neutrálne spätnej väzby, bez akéhokoľvek kontaktu. Ak ste nedostali položky.

Štítky: ammeter shunt, aktuálne shunt, Vypínacia, zadarmo ammeter, digitálny voltmeter merač, veľké ammeter, digitálny ammeter voltmeter pripojenie, panel voltmeter dc, voltmeter ammeter dc ac, ammeter digitálny voltmeter s posuvnými.

  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Názov Značky: TCXRE
  • Typ Displeja: Digitálny Len

Súvisiace produkty