Aideepen Pre Sinilink WIFI-USB Mobilný Telefón na Diaľkový ovládač 3.5-20V 5A 100W Mobilný Telefón APLIKÁCIE Smart Home XY-WFUSB Pre Arduino
Aideepen Pre Sinilink WIFI-USB Mobilný Telefón na Diaľkový ovládač 3.5-20V 5A 100W Mobilný Telefón APLIKÁCIE Smart Home XY-WFUSB Pre Arduino
Sku: w314
(0 Recenzie)
Novinka

€3.52 €4.40

Popis:

Pripomenul: 1. Ak používate nabíjačku Pal pre zdroj napájania, skontrolujte, či nabíjačka Pal je vždy zapnuté. Mnoho nabíjačku Pal s nízkou prúd sa automaticky vypne výstup a nemôže byť použitý. Pohotovostná spotreba energie tento produkt je o 0,5 W/5V100MA. 2. Wifi hotspot môžete pripojiť iba k 2.4 g frekvencie. Niektoré trasy sú pripojené k 5G a 2,4 g. 3. Všetky vypnite Nastavenia môžu byť uložené, a bude pripojený automaticky po zapnutí. Ak wifi hotspot meno alebo heslo sa zmenilo, je potrebné ju obnoviť Situáciách, kde trasy alebo produkty musia byť obnovené na odkaz. Ak sa vyskytne tento problém, môžete nahradiť WIF hotspot a smerovač Skúsiť) 4. To nebude fungovať normálne po odpojení z Internetu. WIF je potrebné na pripojenie na Internet po celý čas. Siete môžu byť automaticky pripojený. 5. Odporúča sa použiť smerovač s stabilný výkon. Inak, môžu sa vyskytnúť nepredvídateľné problémy na dlhú dobu, ako sú poruchy prepojenie. Popis funkcie: tak dlho, Ako WF je konštantný a telefón má sieť, prenos je možné ovládať pomocou APLIKÁCIE kedykoľvek a kdekoľvek. 6. Pre niektorých chudobných routerov, pripojenia môže klesnúť na dlhú dobu. Ak smerovač môže byť znovu a pracovať normálne, to je problém smerovača. (Ak je to váš prípad, môžete nájsť iný smerovač test)

1. Výber jazyka musí byť v Čínštine a angličtine.

2. Prosím, otvorte všetky povolenia aplikácie

APP download (prevzatie aplikácií adresa:

Apple IOS: ísť do apple store a vyhľadávanie:Sinilink

Android: https://m.pp.cn/detail.html?ch_src=pp_dev&appid=7921907&ch=default

Stiahnuť oficiálne stránky: http://www.sinilink.com/release.apk

Produkt výhody:

Pomocou pokročilých architektúra technológie vybudovať systém, podporu desiatky miliónov používateľov, súbežná, stabilný systém, rýchlosť!

Medzinárodná verzia, non-kontinentálna Čína používateľov, použite prosím email registrácii.

Štítky: ios domácej automatizácie, smart home, arduino domov, 18V 5A, Bluetooth Modul, alexa, arduino vlhkom, jedinečný domácej automatizácie, ESP8266, arduino nano.

  • Číslo Modelu: WIFI USB telefónu, diaľkového ovládača,

Súvisiace produkty