T238 Digitálne Spúšť Jednotky V1.41 s Prehriatiu pre AIRSOFT a gél loptu verzia Prevodovka V2
T238 Digitálne Spúšť Jednotky V1.41 s Prehriatiu pre AIRSOFT a gél loptu verzia Prevodovka V2
Sku: w322
(3 Recenzie)
Novinka

€25.65 €36.64

Popis:

T238 Digitálne Spúšť Jednotky V1.41 s Prehriatiu pre AIRSOFT a gél loptu verzia Prevodovka V2

Funkcie:

.Nízke napätie batérie ochrany, predvolené nastavenie je 7.4 V batériou. Výmena batérie pri prerokúvaní 'píp píp píp píp' 4 krát nízkeho napätia výstražný zvuk.

.Blok-up ochranu. Keď prevodovky Blok-up dochádza, systém prestane fungovať a emituje podlhovastá 'pípnutie' zvuk. Prosím, skontrolujte vlna box okamžite vypnite.

.Tento modul je napájaný malý prúd, tok prúdu cez MOSFET priamo na motore, nie prostredníctvom pôvodného mechanického spínača. Vzhľadom na to, MOSFET môže poskytnúť vyšší prúd do motora zvýšiť rýchlosť streľby a kratší čas reagovať. Vzhľadom na aktuálne na pôvodný spínač bol výrazne poklesol, preto Prepínač napálenie je zabránené.

.Tento modul je schopný zvýšiť rýchlosť streľby, stabilitu single-shot a aby batérie majú vyššiu odolnosť.

.Energie, ktoré podporujú aktívne brzdové funkcia pochádza zo zotrvačnosti motora, zastaviť piestové bez zbytočného odkladu. Účinok aktívnych brzda je významný na vysoký krútiaci moment motora.

.Aktívna funkcia zabraňuje nadmernému točiť, ozubených kolies, to vyriešiť problém, že jeden záber sa stáva viac strieľal pod vysokým napätím. Medzitým, jar je úplne uvoľnená v semi-auto model a diely prevodovky nie sú pod kmeň, zvýšenie životnosti prevodovky a diely.

.Systém zahŕňa viacero režim snímania môžete tieto režimy boli vybrané požiarne vyberte položku prepnúť.

.Predvolené polohy piestu je nastaviteľná v semi-auto model. Vopred napínacie funkciu možno vykonávať nulové oneskorenie spúšte.

.Nastaviteľná rýchlosť streľby, medzera medzi dvomi samostatnými záberov môže byť programovateľné, na dosiahnutie nastaviteľná rýchlosť streľby.

.Keď DTU je prehriaty, po spúšť sa vytiahol, motor bude dať pípnutie riadka, kým sa automaticky reštartuje, po vychladnutí.

Špecifikácie:

.Farba: Ako Je Znázornené

.Materiál: 500D Matný Cordura Textílie

.Veľkosť produktu: 4,5 x 3 x 1,4 cm

.Hmotnosť výrobku: 90 g

.Rozmery balenia: 10 x 10 x 5 cm

.Hmotnosť balenia: 100 g

.Balenie: Box

Obsah Balenia:

.1 x T238 Digitálne Spúšť Jednotky V1.41

Štítky: voda vzduch zbraň, airsoft, airgun pcp, zbraň, pás s tonerom držiteľ, airsoft kovov, evangelion rei, b zbraň, airsoft zbraň, pištoľ hračka.

  • Druh: Vodné Pištole
  • Materiál: Kov
  • Pohlavie: Unisex
  • Funkcie: diecast
  • Vekové Rozpätie: > 14 rokov
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Upozornenie: ŽIADNE
  • Číslo Modelu: 3014490

Súvisiace produkty