ZWO ASI224MC Farba Astronómie Fotoaparát ASI Planetárny Solárne Lunárny imaging/Vodiaceho Vysokej Rýchlosti USB3.0
ZWO ASI224MC Farba Astronómie Fotoaparát ASI Planetárny Solárne Lunárny imaging/Vodiaceho Vysokej Rýchlosti USB3.0
Sku: w70598
(2 Recenzie)
Novinka

€206.10

Popis:

Astrophotography Výkon

ASI224MC má 1/3" a 1,2 M pixelov snímača IMX224 so SONY Exmor a NIR Technológie. Extrémne nízke čítať hluku (1.5 e) a vysoká citlivosť, najmä v IR spektrum. Prečítajte si Hluk ASI224 menej ako 1e, ktoré môžete porovnať s sCMOS alebo EMCCD senzory. Veľmi vhodné pre astronómiu planetárny a malé DSO zobrazovacie.

Vysoká QE

Relatívna QE Krivky, domnievame sa, Špičková Hodnota by medzi 75%-80%.

Super Nízka Čítať Hluku menej ako 1e, ktoré môžete porovnať s sCMOS alebo EMCCD senzory

PCB Version1.3 (vrátane Anti-amp svietiť, funkcia)

Väčšina snímač bude mať amp-žiara problém, iba ak robíte dlhý čas expozície zachytiť, ako sú dlhšie ako 1s.

Aplikujeme "amp svietiť zníženie technológia" na našej ASI224MC a ASI224MC-C kamery, to je hardvérové úpravy na zníženie amp-žiara senzor, nie každý snímač môže ťažiť z tejto zmene, ale je zrejmé, pre ASI224MC, tak tento upgrade je pre ASI224MC a ASI224MC-C len .

Urobili sme zmeny od apríla 2016, čo znamená aktuálnej jednotky (ASI224MC a ASI224MC-C) budeme vyrábať všetky vybavená najnovšie PCB verzia —V1.3. USB 3.0 Port & ST4 Port

USB 3.0 Port: môže poskytnúť 5Gb pásma nechať ASI224 spustiť na 64fps (12bit, normálny režim) alebo 150 fps (10bit, vysokorýchlostné režim) v plnom rozlíšení(1.2 Mega).

ST4 Port: môže byť použitý spojiť s automatickým sprievodca port mount, pre usmerňovanie.

Čo je v krabici?

Mechanické Diagram

Podporované rozlíšenie

10bit ADC / 12bit ADC

1304×976 150fps / 64fps

1280×960 152.4 fps / 65fps

800×600 241.2 fps / 102.9 fps

640×480 299.4 fps / 127.6 fps

320×240 577.9 fps / 256.4 fps

Viac uznesenia môže byť užívateľsky definované

vzorové obrázky:

Ovládače a Softvér:

Naše webové stránky má najnovšie kamery ovládače a mnoho DSO a Planetárny zachytiť softvéry. Prosím, uistite sa, že najnovší ovládač a softvér bol nainštalovaný skôr, ako začnete streľbu:

Doprava Rôznych krajinách alebo kanálov môže generovať rôzne poštovné.

Aktualizácia logistické informácie:

Vzhľadom k nezlučiteľnosti post office sietí v mnohých krajinách, v dlhom období, logistika informácie nebudú aktualizované na pozemky exportované prostredníctvom ePacket/Čína Príspevok Registrované Air Mail/EMS pred príchodom cieľovej krajiny.

Dodanie účinnosť:

Bude to trvať asi 60-90days pre zásielky cez ePacket/Čína Príspevok Registrované Air Mail/EMS, ktoré nemôže byť zaručená v dôsledku vyššej moci.

Ak potrebujete pozemok naliehavo/v krátkom čase, iné rýchle lodnej dopravy s výnimkou EMS by byť vysoko odporúčané.

Daňové cenníku na našej webovej stránke USD bez dph vezmite Prosím na vedomie, že kupujúci sú povinní platiť daň zapojené, ako Import z príjmov, DPH , colné manipulačný poplatok, atď. Dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase dodania tovaru kuriérom. Pre najlepšie miestne služby radíme zákazníkom kúpiť naše kamery . Záruka a Vrátenie tovaru

Poskytujeme 2-ročnú záruku na naše výrobky, budeme ponúkať servis zdarma v rámci záručnej lehoty. Po uplynutí záručnej doby, a aj naďalej budeme poskytovať opravu, podpory a služby na nabité základe. Neposkytujeme žiadnu náhradu, ak ZWO potvrdil produkt je DOA (Dead Pri Príchode). Táto záruka sa nevzťahuje na škody, ktoré nastali v dôsledku zneužitia alebo nesprávnym používaním, alebo ktoré boli spôsobené poklesom alebo akejkoľvek inej prepravy zlyhania po nákupe. Zákazník musí platiť za dopravu pri preprave camera späť na opravu alebo výmenu. Ak sme potvrdiť môžete získať náhradný tovar musí byť vrátený so všetkým príslušenstvom, návodu, atď, a musí byť vhodne zabalený. Ak ste si chybná fotoaparát, prosím, kontaktujte nás čo najskôr, aj keď e-mail: . Prosím, popíšte problém podrobne a my sa budeme snažiť, aby vám pomôžu problém vyriešiť. Väčšina prípadov vnímané problémy sú jednoducho zlé ovládače nainštalovať alebo konfigurácia softvéru. Pre zákazníkov, ktorí si kúpili fotoaparát z našej predajca, predajca je zodpovedný za zákaznícky servis pre vás.

Štítky: periscop, eachine fotoaparátu, stabilizátor, zwo asi290, fotoaparát photo professional, antickej astronómie, nožnicový, zwo asi120mc príručka, anti dáždnik, 4k kamera, kamera video.

 • Veľkosť Displeja: < 2"
 • High Definition Podporu: 2.7 K
 • Druh: Profesionálne
 • Typ Snímača: CMOS
 • Funkciu NightShot: Áno
 • Snímač Veľkosť (palce): 1/3 palca
 • Názov Značky: ZWO
 • Dotykový Displej: No
 • Hmotnosť: 201g-300g
 • Stabilizácia Obrazu: Optický Stabilizátor Obrazu
 • miesto pôvodu: Jiangsu, Čína (Pevninská Časť))
 • Použitie: Profesionálne
 • Číslo Modelu: ASI224MC