Z nehrdzavejúcej Ocele Bodové zváranie stroj Laserové Zváranie Automatické Číslicové riadiace Pulz Argón Arc Zvárač Šperky Miesto Zvárač
Z nehrdzavejúcej Ocele Bodové zváranie stroj Laserové Zváranie Automatické Číslicové riadiace Pulz Argón Arc Zvárač Šperky Miesto Zvárač
Sku: w70850
(2 Recenzie)
Novinka

€17.48 €27.31

Popis:

High - power bodové zváranie stroj zubné šperky hardvéru nehrdzavejúcej ocele CNC pulz argón zvárací stroj

Tento prístroj je vhodný pre všetky typy zubných zváranie pracovných miest, šperky, zváračské práce, pre obe nové rekonštrukcie a opravy. Rozsah aplikácie sa rovná aspoň na laserové zváranie jednotku a nákladov na zariadenia a činnosti, je oveľa lacnejšie ako laserové zváracie jednotky.

Funkcie: práca s argónom alebo bez argón oboch ok

Argón-arc Mieste Zváračov zahŕňa päť prednastavené základné programy pre zlato (Au), kobalt chróm (co-cr), hybrid-zváranie (napr. drahé mimo drahých), titán (Ti) a orthodontics.Okrem svojej funkcie, kompaktné rozmery, bezpečný a stabilný systém, jednoduché operácie, nízka hlučnosť a údržbu. To vyžaduje minimálny pracovný priestor a nastaviteľné energie a impulzu nastavenia umožňuje úpravy penetrácia do hĺbky a zváranie bodové priemer. Táto jednotka sa prepne do Orto režim ak nie je operácií do 5 minút, aby sa zabránilo prípadnému poškodeniu obrobku. Je to skvelé pre šperky a zubné zváranie. Technické Údaje: Napájanie: 220V/110V 50/60Hz príkon: 100W Stupeň ochrany: IP21 prívod Plynu v tlaku: ≥0.1 Mpa Zváracie napätie: 40V Zvárací prúd: 5A600A Zvárací čas: 3ms--30ms Max. zváranie frekvencia: 1Hz Max. argón spotreba: 5 L/min Rozmery: 280mm*160mm*230 cm; Váha: cca 8.5 kg.

Aby ste predišli úrazu elektrickým prúdom, požiaru a nebezpečné nehody pri používaní elektrických zariadení, uistite sa, že dávať pozor na nasledovné základné bezpečnostné opatrenia.

1. Pred použitím prístroja si prečítajte tento návod a bezpečnostné opatrenia. Uvedenie tejto príručke v blízkosti nástroj pre pohodlné zobrazenie.

2. Prosím, majte na elektrických zariadení mimo dosahu detí a absolútne zakazujú deťom hrať sa toto elektrické zariadenia, náhradné diely a iné káble.

3. Prevádzkové zariadenia by mali udržiavať dobré vetranie a osvetlenie, nie je práca vo vlhkom a prašnom prostredí, tak aby sa predišlo nehodám podľa abnormálne prostredie.

4. Nikdy nedovoľte, aby žiadne tekuté zadajte nástroja.

5. Tam bude silný oblúkové svetlo pri prevádzke, irelevantné personál by mal ďaleko od pracovisko pre zamedzenie poškodenia očí.

6. Nepoužívajte kábel pretiahnite zariadenia. Napájacie káble by mali byť ďaleko od tepla, ropa a iné ostré predmety, aby nedošlo k poškodeniu kábla.

7. Musíte sa úplne odrežte napájania, než vyčistite zariadenie a otvoriť prípad.

8. Tento stroj s kompaktným a primeranej štruktúre, nie je potrebné špeciálne a náročnej údržby. Pozor na čistenie prístroja, najmä mikroskopom. Nie čisté prílohy bude vážne ovplyvniť pozorovanie objektov.

Štítky: laserové zváranie, lev kabelku, karbidu core vŕtačka, laserové zváranie stroj, miesto zvárač ovládanie, batéria miesto zvárač stroj, zlatník, obrábacie stroje, invertor zvaru stroj, argón, vŕtačka nerez.

  • Položka Hmotnosť: 10kg
  • Vlastnosti Produktu: šperky zvárač
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Položka Druh: Šperky, Nástroje A Zariadenia
  • Názov Značky: zlatník
  • Šperky, Nástroje A Vybavenie, Typ: Súprava Náradia

Súvisiace produkty