Biely Tiger Balzam Masť Na Bolesti Hlavy Stomachache Zmiernenie Bolesti Svalov Masáž Závraty Základné Balzam Olej Na Starostlivosť O Telo, Krém
Biely Tiger Balzam Masť Na Bolesti Hlavy Stomachache Zmiernenie Bolesti Svalov Masáž Závraty Základné Balzam Olej Na Starostlivosť O Telo, Krém
Sku: w710
(1 Recenzie)
Novinka

€2.93 €4.12

Popis:

RM2363675127078369

Rozsah použitia:

pre bolesti spôsobené krčka maternice bolesť, mrazené rameno, bolesti bedrových, kolenných kĺbov a mäkkých tkanív zranenia.

Bezpečnostné opatrenia:

Tieto podmienky sú deaktivované. Tí, ktorí sú alergickí na tento produkt, Kožný vred, a rany, tehotné ženy, dieťa.

Stav: NOVÉ V Krabici, zapečatenom Pôvodnom Balenie Qty.: 1 fliaš Objem: 30g za fľašu 100% Originálne výrobky teplej variácia na klasický Tiger Balzam svalové bolesti, masť je ideálny pre upokojenie svalové bolesti a bolesti. Táto svalová bolesť striedajúci masť tiež pracuje rýchlo upokojuje svrbenie vzhľadom na bodnutie hmyzom. Rub za dotknutého územia na zníženie bolesti, opuch a iné nepohodlie rýchlo a účinne Rýchlu a účinnú úľavu pri bolestiach hlavy, upchatý nos, bodnutie hmyzom, svrbenie, svalové bolesti a bolesti, vyvrtnutie a nadúvanie. Uplatňovať Tiger Balzam jemne na dotknutom území. Teplé úľavy od bolesti svalov a svrbí vzhľadom na bodnutie hmyzom Rýchlo konať bolesti úľavu vlastnosti Masť, vyrobené z rastlinných zložiek, Použitie a Dávkovanie: Naneste Tiger Balzam jemne na dotknutom území. Upozornenie: iba Pre vonkajšie použitie.

RM2363675127078371

Štítky: balzam biely tiger, balzam základné, balzam čínskej, proti bolesti masť, biely tiger, asterisk balzam, Balzam Olej, studená bolesť hlavy, bolesť hlavy, čínsky masť tiger.

  • Číslo Modelu: Biely Tiger Balzam
  • Aplikácia: Telo
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: QIYEZU

Súvisiace produkty