ITranslator Smart Hlas Prenosný obojstranný Reálnom Čase Multi-Jazyk, Prekladateľ
ITranslator Smart Hlas Prenosný obojstranný Reálnom Čase Multi-Jazyk, Prekladateľ
Sku: w71089
(1 Recenzie)
Novinka

€23.76 €29.71

Popis:

Funkcia:

1.Viac Jazykov, Preklady---Podpora až do viac ako 40 jazykov, prekladu, každý jazyk, ktorý môže byť preložený do seba. Malé a nádherné: Ručné veľkosť, malý a prenosný, takže je vhodné so sebou, nech ste kdekoľvek.

2.Dva-Pásmový Reálnom Čase Intercom---môže byť použitý na komunikáciu tvárou v tvár, a riešiť komunikačné prekážky. Dáva vám najvhodnejší preklad výsledky v reálnom čase, rýchlu odozvu v sekundách.

3.Hlas Preklad---Inteligentné rozpoznávanie hlasu technológie, aby kríž jazyk komunikácia jednoduchšie. Preložiť do reči vysokej kvality cudzí jazyk textu a prenášať do hlasový výstup.

4.Text Prekladu---Podpora text na text prekladu. Široká Kompatibilita: Vhodný pre väčšinu telefónov pre iOS a Android. Trvanlivé a Nabíjateľné: Vstavaný 3,7 V 750mA nabíjateľné batérie, nízka spotreba energie, pripojte sa ľahko a zadarmo.

5.Pre Bezdrôtové Spojenie cez Bluetooth---Pripojenie telefónu cez funkciu Bluetooth, umožňuje bezdrôtový prenos na vzdialenosť až 10 metrov a vzdialenosť rozpoznávanie hlasu je 2 metre

Špecifikácia:

Farba:Čierne,Ružové Zlato

Bezdrôtové:2.4 G Optické

Optické Rozlíšenie:1200dpi

Bezdrôtový Prenos na Vzdialenosť:10m

Rozpoznávanie hlasu Vzdialenosť:2m

Batéria:3,7 V 750mA Nabíjateľná Batéria

Veľkosť:Cca. 13.5x3.5x1.2 cm/5.3x1.4x0.5in

Hmotnosť balenia:152g

Typ:Hlas Preklad,Preklad Textu

Štýl:Prenosné

Podpora Jazykov Preklad:Mandarin (Čínsky), Angličtina (Usa), Angličtina (Austrália Anglický Jazyk), Angličtina (Britská Angličtina), Angličtina (Indická Angličtina), Kantončina (Kantonská Čínština), Tradičná Čínština (Taiwan), Kórejčina, Japončina, Thajčina, Indonézsky ,Turecký, Malajský, Hindi, Vietnamčina, Španielčina, Španielčina (Južnej Ameriky), Francúzština, Francúzština (Kanada), Taliančina, Nemčina, Ruština, Portugalčina, Portugalčina (Brazília), Arabčina, Holandský, Grécky, Poľský, Dánsky, Fínsky, Česká, Rumunčina, Švédčina, Katalánčina, Hebrejské, Nórske, Slovenskej, Maďarskej.

Poznámka:

Vzhľadom na obrazovke rozdiel, farba môže byť trochu odlišné od toho, čo môžete očakávať, prosím, aby to

Balené zahŕňajú:

1 x Translator

1 x Nabíjací Kábel

1 x užívateľská Príručka (angličtina a Čínština)

1 x Náramok

Štítky: jazyky preklad, langogo genesis ai translator, mi jazyk, prekladateľ, prenosné reči translator, zhromažďovanie údajov, bezdrôtové, zariadenie preklad, cafago, hra na psp, domovská stránka google mini podporu, 2 obrazovke smartphonu.

  • Vstupný Jazyk: angličtina
  • Displej: No
  • Štýl: Prenosné
  • Druh: Text Na Preklad
  • Výstup Jazyk: angličtina
  • Názov Značky: Greatlizard