50/100/150/200/300Pcs POWECOM Tvár Masku, Jednorazové Tvár, Ústa, Maska, Ochranný 3Layer Prachotesný Netkaných Úst Masky
50/100/150/200/300Pcs POWECOM Tvár Masku, Jednorazové Tvár, Ústa, Maska, Ochranný 3Layer Prachotesný Netkaných Úst Masky
Sku: w71260
(0 Recenzie)
Novinka

€8.90 €14.12

Popis:

Prosím, láskavo pripomenúť:

Uvedený výrobok vyrába a distribuuje v zahraničí a na ktoré sa vzťahujú zákony krajiny jeho pôvodu.

Funkcie:

1.100% úplne nové a vysokej kvality. 2. Jednorazové kvality tvár, ústa, maska, vyrobené z 3 vrstvou materiálu. Vonkajší materiál je Vodeodolný netkanej textílie, stredná vrstva materiálu je topiť-fúkané materiál, ktorý môže účinne filter, vnútorný materiál Je mäkký netkanej textílie, ktoré môžu absorbovať vlhkosť z tela uplynutí udržať našu pokožku v suchu. 3. Hliníkový pás na most nosa môže byť nastaviteľné zapadajú do tváre. Elastická ucho slučky je ľahké nosenie a žiadny tlak na uši.

O Pracovnom Čase

Kvôli rôznym pracovným časom v každej krajine, tam bude odkladu v komunikácii, ale správy budú odpovedali v rámci jedného pracovného dňa. Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás. Snažíme sa poskytnúť vám Najlepší Zákaznícky Servis.

O Zásielke

Budeme posielať objednávky v lehote 3-5 pracovných dní. Dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od rôznych krajinách a bude ovplyvnený počasím, sviatkov, a tak ďalej. Ak nechcete dostávať poradie v predpokladanom čase, prosím, kontaktujte nás.

O Spätnú Väzbu

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležitá. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

Štítky: tvár masku, ffp1 maska, likvidujte maska, čistiť tvár, masku na tvár surgic, ffp2 es maska, ffpp2 maska, elektrické filtračné masky, chrániť vírus, masky powecom kn95.

  • Platné: Dospelý
  • Pôvod: Čína (Pevninská Časť)
  • Položka Druh: Masky
  • Funkcia: Osobné
  • Názov Značky: POWECOM
  • Trieda ochrany: ŽIADNE
  • Životný cyklus: Jeden čas

Súvisiace produkty