Pre Lietať BL6401 ezzy1 ezzy2 ezzy4 ds115 1300mAh BL6401 Mobilný Telefón Li-ion Lithium batéria s darček
Pre Lietať BL6401 ezzy1 ezzy2 ezzy4 ds115 1300mAh BL6401 Mobilný Telefón Li-ion Lithium batéria s darček
Sku: w71289
(0 Recenzie)
Novinka

€4.21 €5.61

Popis:

Pre Lietať BL6401 ezzy1 ezzy2 ezzy4 ds115 1300mAh BL6401 Mobilný Telefón Li-ion Lithium batéria s darček

Krátke Špecifikácia: Batérie Množstvo: 1pcs batéria Aplikácie: BL6401 Pre Lietať Kapacita Batérie: 1300mah Batéria Napätie: 3.7-4.2 V Batériou Detail Opatrne, nerozoberajte ani neupravujte batérie pre žiadny iný účel, neskratujte batériu. Skratom s dôjsť, keď kovový predmet, tlačidlo alebo minca má clint prepojenie kladného (+) a Negarive (-) svorky batérie môže dôjsť k poškodeniu batérie alebo iné pripojenie predmetu. Nevystavujte teplote nad 45℃ nevhadzujte použité batérie do ohňa, môže to spôsobiť, vybuchujúce

Ako urobiť batérie pracovať dlhšie? Zníženie jasu obrazovky z mobilného telefónu. Môžete zavrieť, wifi, bluetooth, GPS, 3g alebo 4g, alebo niektoré pluginy, alebo iný softvér, keď nemusíte ich používať. Otvorte softvér príliš veľa CPU bežať rýchlosťou až telefónu na urýchlenie tepla,spotreby Energie urýchliť,Tak je potrebné ukončiť nebudete potrebovať softvér,Zverte ho naozaj z pozadia spustiť. telefón android softvér Nainštalovať príliš veľa môže znížiť aj pohotovostný čas a využiť čas,Takže môžete odstrániť, ak nie je softvér používať.

FAQ: 1. Je batérie Nové? Áno. Dodávame 100% Novú Batériu na náš zákaznícky 2. keď budete dodávať batérie? Budeme ich realizovať v rámci 5working dní po úplnom zaplatení potvrdili, 3. čo je druh zásielky používate? Pretože batéria je senstive ako iné tovaru a dodanie spôsob je veľmi obmedzený, musíme použiť batérie dopravca s Čínou-Post, NL-Post a iné batérie špeciálne linky 4. Ako sa uistite, že batéria je to, čo potrebujem? Ak si nie ste istí, batéria je uskutočniteľný pre váš mobil, alebo nie, si môžete nechať nám správu o vašom modeli váš mobil alebo obrázok batérie, ktoré ste používali predtým. Dáme naše najlepšie návrh pre vás Package: Shippment 1.Zašleme tovar do 5 pracovných dní po úplnom zaplatení bola potvrdená. Ak platba nie je k dispozícii, vaša objednávka bude automaticky zatvorí. 2. Prosím, uistite sa, že ste vyplnili všetky detaily, ako sú kontaktné osoby, plne meno, právo, adresa, psč a telefónne číslo pri vyplnení kupujúceho informácie. Sú potrebné pre dodávku 2. Sledovanie informácie budú zobrazené 3-10 dní po predávajúci odosielanie položiek, môžete sledovať zásielky na tejto stránke: www.17track.net/en sme odoslať všetky tovar s online sledovanie číslo. 3. Pretože batéria je špeciálne pre dodanie a niekedy kvôli počasiu alebo vyššej moci faktory doprava je pomalá, dodacia lehota sa predĺži. Prosím, byť trpezlivosť. budeme sa snažiť, aby ste si batériu hneď, ako je to možné, 4. Ako Brazília colného odbavenia je veľmi pomalý, sľubujeme, že to prichádza do 90 dní, prosím, nechcem, aby ak nemôžete prijímať 3 mesiacov dodacia lehota. Spätná väzba 1. Čoskoro potvrdenie bude veľmi ocenil. 2. Vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie je rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. Je len vás, 1 minúta, to 1 minúta má veľmi zásadný význam pre nás. 3. Prosím, kontaktujte nás pred spory alebo odchode žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme s vami spolupracovať, riešiť všetky problémy. Ďakujeme za pochopenie!

Štítky: microsoft lumi 430 dotykový displej, gsm pomocou klávesnice, batérie pre fli, bl5c, bl, kostým elsword, 1200mAh, bl5cb, bl 5c nokia, batéria bp 5m.

  • Na Sklade: Áno
  • Originál alebo Nie: Kompatibilné
  • Kapacita batérie: 1300mah
  • Kapacita batérie(mAh): 0-1300mAh
  • Model: BL6401 Pre Lietať
  • Nová Batéria: 100% Novú Batériu
  • Certifikácie Kvality: ROHS
  • Nabíjateľná Batéria: Áno
  • Názov Značky: ISUNOO
  • Číslo Modelu: BL6401 Pre Lietať