ZHWCOMM vysokej kvality 100ks FTTH ESC250D SC UPC Konektor singlemodel Zabudované Optické fibe rýchly konektor
ZHWCOMM vysokej kvality 100ks FTTH ESC250D SC UPC Konektor singlemodel Zabudované Optické fibe rýchly konektor
Sku: w71543
(18 Recenzie)
Novinka

€57.10

Popis:

ZHWCOMM vysokej kvality 100ks FTTH ESC250D SC UPC Konektor singlemodel Zabudované Optické fibe rýchly konektor Špecifikácie 1. Prepojenie štruktúra, dizajn a vybavenie, konektor pre pripojenie vyhradené micro-ohyb na zostávajú nezmenené;

2. Dvojité V groove štruktúra, dizajn, vysoká stabilita a spoľahlivosť vlákniny pripojenie;

3. Základné štruktúry: prijať normálne zatvorené flexibilné zamykanie štruktúra, vynikajúci optický výkon;

4. Aplikuje do 2,0 mm x 3.0 mm a 2,0 mm × 1.6 mm drop kábel;

5. Jednoduché ovládanie, rýchla montáž, vysoká úspešnosť, dlhá doba používania, jednoduchú údržbu. Položka UPC Opakovateľnosť ≤0.2 dB, Vkladanie Strata ≤0.25 dB Opakované Montáž ≥10 krát Vrátiť Strata ≥50dB Mate-dema ≥500 krát Pevnosť >30N/2min Typ Kábla 2.0×3.0 a 2.0×1.6 mm drop kábel Práce Teplota -40~+85℃ Výrobku Rozmer 52×9×8.1 mm

Obrázky

Internation objednávky kupujúci je zodpovedný za všetky príslušné dovozné clá a miestnych daní. Prosím, overte u colné skôr, než uskutočníte nákup. Poštovné a balné som odosielame do 3 pracovných dní po obdržaní platby. Každá položka je balená pozorne, a uistite sa, že sa to dostane k vám, v pôvodnom stave. Loď na svete trvá asi 16-28 pracovných dní s sledovacie číslo pre free. Budeme loď tejto položky HONGKONG POST,Zvyčajne to trvá asi 15 až 30 dní Určenia ,tiež sme si túto loď položka EMS, DGM,PSR,CPAP na wordwide.Samozrejme ,môžeme byť v súlade zákazníka, loď tovaru inými spôsobmi,ale nákladnej by mali byť hradené zákazníkom .

Odoslať a Vrátenie rad Ak by ste nemali prijímať zásielky za 35 dní alebo dostanete chybné položky alebo nesprávnu položku, pls kontaktujte ma cez e-mail služby, a sľubujem, že akonáhle situácia je potvrdené, budeme odoslať alebo vrátenie peňazí vás. To je zákazníci zodpovednosť platiť pre Návrat poštovné poplatok za žiadnych okolností. A nebudeme akceptovať vrátenie aplikácie, keď to je za 14 dní po obdržaní zásielky. A pls zaručiť, že návrat položky by mali byť na pôvodnom stave. Kontaktujte Ma Našej spoločnosti je profesionálny manufaktúry v optických vlákien, zariadení viac ako sedem rokov,sme presvedčení, naše produkty uspokoja u. Budem tu na riešenie vašich problémov,tak vitajte a kontaktujte ma kedykoľvek. A sľubujem, budem odpovieme vám do 24 pracovných pracovných hodín. Naším cieľom je uspokojiť vás ako zákazníka a na oplátku udržiavať naša vynikajúca povesť.

Štítky: ftth, Vlákna, box optika, konektor vlákniny, ftth nástroj, apc konektor, fc upc konektor, konektor upc, sc upc konektor 20, ftth sc upc konektor.

  • Režim: Singlemode
  • Opakovateľnosť: < 0.2 dB
  • Číslo Modelu: SC UPC Optické fibe rýchly konektor
  • Prevádzková Teplota: -40 až+85
  • Názov Značky: ZHWCOMM
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Typ Konektora: SC/UPC
  • miesto pôvodu: Čína