Smart Veci Únik Vody Snímač - Automatické Svetlá Siréna Pre Upozornenie ZigBee Príslušenstvo Smart Veci Hub Biela
Smart Veci Únik Vody Snímač - Automatické Svetlá Siréna Pre Upozornenie ZigBee Príslušenstvo Smart Veci Hub Biela
Sku: w858
(3 Recenzie)
Novinka

€22.34

Popis:

Štýl: Únik Vody Senzor

VYŽADUJE: Smart Veci Rozbočovač alebo kompatibilné s SmartThings Hub funkčnosť a SmartThings app.

Na SmartThings únik vody senzor monitoruje vlhkosť a únikov vody, aby sa zabránilo zaplaveniu alebo iných nepredvídateľných katastrof. Tento senzor je možné taktiež sledovať teplotu a dať upozornenia prostredníctvom termostaty dať aktualizácie na stav vášho inteligentného domu. Náhle stúpne alebo Klesne teplota môže byť zaznamenané a zobrazené na Samsung SmartThings únik vody snímač na SmartThings zadarmo mobilné aplikácie.

Zadarmo SmartThings aplikácia vyžaduje Android (verzie 6.0 alebo novší) alebo iOS (10.0 alebo neskôr). tento prístroj je kompatibilný s SmartThings PDO bezpečnosti hub, ale nie je kompatibilný s PDO profesionálne monitorovacie služby. Zahrnuté: batéria, príručka pre rýchly štart, zdravie a bezpečnosť sprievodca. 1 rok Samsung SmartThings obmedzená záruka. Technické údaje: napájanie: 1 x batéria CR2 rozsah: 50 130 nohy v závislosti od vášho domova konštrukcia prevádzková teplota: 32-104°f určená na použitie vnútri

Štítky: smart zigbee, smart home, rx5700, mando smart hub, smartthings hub alexa, termostat zigbee, aqara, zigbee, Brána, hub tuya zigbee.

Súvisiace produkty