Emulácia Stanice 400G Plne Naložené Micro SD Karty Pre Odroid Ísť Dopredu V2.0 16,000+ Hry Arkádovej Mame atď. Plug&Play
Emulácia Stanice 400G Plne Naložené Micro SD Karty Pre Odroid Ísť Dopredu V2.0 16,000+ Hry Arkádovej Mame atď. Plug&Play
Sku: w950
(2 Recenzie)
Novinka

€82.43

Popis:

Funkcie:

1: Jeden (1) (Batocera základe) naložené 400 GB micro SD karta pre vaše "Odroid Ísť Dopredu" (alebo RK2020) prenosné retro hra systému. Zapojte sa do svojho Odroid Ísť Dopredu a začať hranie! Pracuje v bielej/clear verziu a novú čierna verzia 2, ktoré je to, čo mám. Používa najnovšie EmuElec ako základ tejto stavať. Menu predvolené je v anglickom jazyku. Hra info/metaúdajov je v anglickom jazyku.

2: Zahŕňa NDS, ScummVM, Sega Naomi, Sammy Atomiswave, Playstation, PSP, Arcade (MAME), Dreamcast, medzi mnoho iných ako sú uvedené v detaile nižšie.

3: 35 Témy pre-nainštalované, z ktorých niektoré sú: blueray_custom, bluesmooth, darkswitch, floyd, heychromey, pohybu, magazinemadness, MetroidSpin, supersweet, Nefiltrované, SCV720, PacMan, GameTime, Mnoho variantov Hurstey Spin tému, retroroid-gh, a mnoho variantov super retro chlapec s úžasnou pozadí čl. Pozri moje fotky, ktoré zobrazujú viaceré z týchto tém a 4: môžete jednoducho prepnúť témy právo na systém.

5: Približne 16000+ kvalitné hry, vrátane ich hry umelecké diela a gamelists v rom adresári sú nainštalované. Hry majú video modul náhľady, 3D boxart, a kolesa (hlavička) čl. CHEATY boli nainštalované k dispozícii prostredníctvom retroarch menu pre mnohých populárnych systémov.

6: Hry majú video ukážky, ktoré hrajú taky, ako prejdete cez hru zoznam na každý systém. Úžasné menu-pozadie témy naložené, ktoré môžete ľahko prepínať hore. 35 témy som pre-nainštalované, ako je uvedené vyššie. Hry umožňujú ukladanie hry hrať na AKOMKOĽVEK mieste v hre. Hry môžu byť označené ako "Obľúbené" to jednoduchým stlačením tlačidla Y s hrou zvýraznené v menu, takže sa dá ľahko nájsť v obľúbenej priečinok alebo triedenie podľa systému. Úžasné "Vlastné Kolekcie" sú už nastavení a môže byť zmenený. Arcade Obľúbené kolekcie majú stovky najlepšie arkádovej hry (z tisíc+ na systém).

7: prešiel som každý konzoly a uistiť ho mal zhora/najlepšie hry naložené. Nechal som o 1,8 GB voľného miesta na sd kartu, k dispozícii pre uloženie štátov a hladký chod.

Obsah Balenia:

1 * 400GB SD Kartu(predinštalovaný)

(OGA alebo RK2020 nie je súčasťou balenia)

Štítky: ovládač mame, mi hrať, retropie sd karty pre raspberry pi 4, retro sd, coolboy hra, 4 play station, qanba, odroid, sd nástroj, arduino es senzor.

  • Druh: Nástroj Ruka Časti
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty